صورت های مالی، گزارش عملکرد

شرکت صنعتی سپنتا در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴ هزار و ۱۲۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲ هزار و ۸ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۰۵ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنعتی سپنتا با سرمایه ۵۴ میلیارد و ۱۷۳ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت صنعتی سپنتا در دوره یاد شده، مبلغ ۲۲۳ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴ هزار و ۱۲۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۰۵ درصدی برخوردار است.

لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده، تغییری مشاهده نمی‌شود.

"فپنتا" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۰۸ میلیارد و ۷۵۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲ هزار و ۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت صنعتی سپنتا در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با افزایش ۸۱ درصدی نسبت به سال گذشته، ۲۱ هزار و ۱۱۶ ریال و سود خالص را یک هزار و ۱۴۳ میلیارد و ۶۳۱ میلیون ریال اعلام کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع