پست بانک

شرکت پست بانک ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۳۰۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم یک هزار و ۳۲۸ ریال اعلام شده بود، از سودسازی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت پست بانک ایران با سرمایه ۳ هزار و ۲۳۳ میلیارد و ۴۵۱ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت پست بانک ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۹۷۴ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۰۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده، تغییری مشاده نمی‌شود.

این شرکت بورسی، زیان انباشته پایان سال را با کاهش ۹ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۱۰هزار و ۲۹۲ میلیارد و ۳۳۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

"وپست" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۴ هزار و ۲۹۵ میلیارد و ۶۰۱ میلیون ریال زیان خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ یک هزار و ۳۲۸ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت پست بانک ایران در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را ۳۴۲ ریال و سود خالص را یک هزار و ۱۰۵ میلیارد و ۸۷۱ میلیون ریال اعلام کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع