صورت های مالی

شرکت صنعتی دوده فام در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ (به صورت حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۷۷۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳ هزار و ۸۵۷ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۲۸ درصدی برخوردار است. این شرکت فرابورسی، در صورت های مالی حسابرسی نشده، سود هر سهم را ۲۸۶۲ ریال اعلام کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنعتی دوده فام با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت صنعتی دوده فام در دوره یاد شده، مبلغ ۵۵۵ میلیارد و ۶۷۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۷۷۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۲۸ درصدی برخوردار است.

لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده شرکت صنعتی دوده فام، کاهش ۸۴ ریالی در سود هر سهم مشاهده می‌شود.

"شصدف" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۷۷۱ میلیارد و ۳۶۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳ هزار و ۸۵۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع