معادن

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ (به صورت حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۶۹۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۰۲ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۶ درصدی برخوردار است. این شرکت بورسی، در صورت های مالی حسابرسی نشده، سود هر سهم را ۲۱۱ ریال اعلام کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه ۴۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره یاد شده، مبلغ ۲۸ هزار و ۵۱ میلیارد و ۱۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۶۹۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۶ درصدی برخوردار است.

لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، افزایش ۴۰۶ ریالی در سود هر سهم مشاهده می‌شود.

"ومعادن" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۰ هزار و ۵۲۵ میلیارد و ۲۱۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۶۰۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره یاد شده، با افزایش ۲۵۰ هزار و ۳۲۱ میلیارد و ۷۲ میلیون ریال به ۴۲۸ هزار و ۷۳۲ میلیارد و ۷۹۷ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۹ هزار و ۲۶۷ میلیارد و ۸۹۷ میلیون ریال معادل ۴۱ هزار و ۴۷۹ میلیارد و ۶۵۴ میلیون ریال محاسبه شد.

"ومعادن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۱ هزار و ۴۴۹ میلیارد و ۱۰۸ میلیون ریال به مبلغ معادل ۱۳ هزار و ۹۸۲ میلیارد و ۷۴۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۲ هزار و ۵۳۳ میلیارد و ۶۳۳ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۰ هزار و ۵۸۹ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع