بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم ۱۴۹ریال اعلام شده بود، از سودسازی در هر سهم حکایت دارد. در گزارش حسابرسی نشده بانک اقتصاد نوین، سود هر سهم ۲۶ ریال اعلام شده بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، بانک اقتصاد نوین با سرمایه ۱۳ هزار و ۱۳۱ میلیارد ریال، صورت‌ مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

بانک اقتصاد نوین در دوره یاد شده، مبلغ ۶۰۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده بانک اقتصاد نوین، افزایش ۲۰ ریالی در سود هر سهم مشاهده می‌شود.

"ونوین" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ یک هزار و ۹۵۹ میلیارد و ۹۰۹ میلیون ریال زیان خالص داشت و بدین ترتیب مبلغ ۱۴۹ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

 براساس این گزارش، بانک اقتصاد نوین در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را ۶۶  ریال و سود خالص را یک هزار و ۴۹ میلیارد و ۱۲۳ میلیون ریال اعلام کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع