گرجی

شرکت بیسکویت گرجی در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۴۳۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۲۰ اعلام شده بود، از افزایش ۲۳۸ درصدی در سود هر سهم حکایت دارد. در گزارش حسابرسی نشده شرکت بیسکویت گرجی، سود هر سهم یک هزار و ۹۸۵ ریال اعلام شده بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت بیسکویت گرجی با سرمایه ۲۴۵ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت بیسکویت گرجی در دوره یاد شده، مبلغ ۵۹۵ میلیارد و ۵۶۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۴۳۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه گذشته، افزایش ۲۳۸ درصدی را نشان می ‌دهد.

لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده شرکت بیسکویت گرجی، افزایش ۴۴۶ در سود هر سهم مشاهده می‌شود.

"غگرجی" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۷۶ میلیارد و ۳۵۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۷۲۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، شرکت بیسکویت گرجی دلیل تغییرات اطلاعات واقعی دوره منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به شرح زیر اعلام کرد:

اختلاف فروش و بهای تمام شده کالای فروش رفته با اطلاعیه حسابرسی نشده به علت تفکیک طبقه بندی محصولات اصلی فروش رفته و سایر مواد اولیه فروش رفته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع