ریل

چهارشنبه هفته جاری برای نخستین بار ریل شرکت ذوب آهن اصفهان به عنوان تنها تولید کننده ریل کشور در بورس کالای ایران عرضه می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه(سنا) و به نقل از بورس کالا؛ بهزاد کرمی گفت: ذوب آهن اصفهان تنها تولید کننده ریل کشور چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۹ برای اولین بار این محصول را در بورس کالا عرضه می کند.

این مجتمع صنعتی در کارگاه نورد ۶۵۰ خود قادر به تولید انواع ریل خطوط پرسرعت، فرعی، ریل معدن و ریل مترو است. ریل این شرکت در محور بستان آباد-میانه و زاهدان – چابهار نصب شده است.

با توجه به سیاست های دولت نیاز کشور به ریل برای توسعه خطوط ریلی بین ۹۰ تا ۱۰۰ هزار تن در سال پیش بینی می شود و ذوب آهن برای تولید ۱۲۰ هزار تن ریل با توجه به سفارش مشتری برنامه ریزی کرده است.

کرمی به تازگی در پاسخ به مزایای عرضه ریل ملی در بورس کالای ایران گفت: یکی از مهمترین مزایای این عمل، کشف قیمت عادلانه این محصول در بورس کالا است. از سوی دیگر مصرف کننده نهایی این محصول بدون هیچ انحصاری توانایی خرید در بورس را پیدا کرده و واسطه ها حذف می گردند همچنین شرکت ذوب آهن نیز می تواند جهت برنامه ریزی تولید خود برآورد دقیق تری از مصرف محصول در کشور داشته و مازاد عرضه ها در بورس توانایی صادرات داشته و ارزآوری خوبی را با توجه به استانداردهای بالای این محصول برای شرکت ایجاد می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا