گودرزی - کراپ‌شده

لغو عرضه اولیه «غزر» به دلیل بررسی آخرین وضعیت ترهین دارایی های شرکت زرماکارون است و علت دیگری ندارد.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، امروز ۲۵ تیرماه قرار بود عرضه اولیه سهام زرماکارون در نماد غزر۱ انجام شود که به روز دیگری موکول شد.

در این راستا اطلاعیه ای در سایت بورس تهران منتشر شد که در آن آمده است: پیرو اطلاعیه شماره ۷۶۸۶۹/ ۱۸۱ مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ به اطلاع می‌رساند باتوجه به استعلام جدید واصله و ضرورت بررسی آخرین وضعیت ترهین دارایی‌های شرکت زر ماکارون، عرضه اولیه شرکت مذکور در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ انجام نخواهد شد.

پیرو این اطلاعیه محمود گودرزی، معاون شرکت بورس تهران در گفت و گو با سنا گفت: تاخیر مجدد عرضه اولیه زر ماکارون ارتباطی با موضوع قیمت‌گذاری «غزر» نداشته است و این لغو عرضه به استعلام ترهین دارایی‌های این شرکت مرتبط است.  

وی تصریح کرد: در خصوص آخرین وضعیت ترهین دارایی های شرکت، استعلاماتی دریافت شده است که باید در خصوص آن شفاف سازی های مورد نیاز انجام شود.

همچنین، این موضوع طی اطلاعیه ای به کارگزاری ها اعلام شده بود. این اطلاعیه به شرح زیر است: «کاربر گرامی، عرضه اولیه نماد "غزر" امروز ۲۵ تیر ۱۳۹۹ انجام نمی‌پذیرد و به روز دیگری موکول شده است. اطلاعات تکمیلی توسط ناظر بازار اعلام خواهد شد.»

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار

test