سهام عدالت

ارزش سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزارتومانی در پایان معاملات بورس در روز چهارشنبه (۲۵ تیر ماه) به بیش از ۱۹ میلیون و ۲۴۶ هزار تومان رسید که نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته سوم تیر ماه به بازدهی حدود ۱۳ درصدی دست پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، پرتفوی سهام عدالت با دارایی ۵۰۰ هزار تومان در تاریخ ۶ خرداد -نخستین روز از فروش این سهام-  ارزشی بالغ بر هفت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان داشت که از همان روز مسوولان حاضر در وزارت اقتصاد و دارایی، سازمان خصوصی‌سازی و سازمان بورس و اوراق بهادار تاکید بسیاری برای نگهداری سهام داشتند و معتقد بودند که سهام موجود در پرتفوی سهام عدالت از جمله سهم‌های با ارزش بازار سرمایه است که هر روز می‌توانند به رشدی بیش از روز گذشته دست پیدا کنند.

ارزش پرتفوی سهام عدالت در تاریخ ۱۷ خرداد ماه در مقایسه با ۶ خرداد حدود دو میلیون تومان افزایش پیدا کرد و به رقمی بیش از ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید. ارزش پرتفوی در دهه ابتدایی تیرماه، به نرخ ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

ارزش این سبد از سهام، در پایان معاملات روز دوشنبه ۲۳ تیرماه به عدد جدیدی ورود کرد و به رقم ۱۷میلیون و ۸۰۹ هزار تومان و در پایان معاملات بازار سهام روز سه‌شنبه ، ۲۴ تیرماه، ارزش پورتفوی سهام عدالت به قیمت بیش از ۱۸ میلیون و ۸۰۵ هزار تومان رسید.

ارزش سبد سهام عدالت در پایان معاملات روز چهارشنبه (۲۵ تیر ماه) بازار سهام، با رشد همراه شد و به ۱۹ میلیون و ۲۴۶ هزار تومان رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های سهام عدالت