.

کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، جزئیات طرح تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت را بررسی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از تسنیم، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه دیروز، مشمولان جامانده از سهام عدالت مشخص شدند.

مهدی طغیانی با بیان اینکه در این جلسه جزئیات طرح ساماندهی سهام عدالت و جاماندگان نهادهای حمایتی بررسی و تصویب شد، افزود: با تصمیم کمیسیون اقتصادی این سهام باید به افرادی که در دوره قبل دعوت‌نامه دریافت کرده‌اند به علاوه خانواده ایثارگران، شهدا و...که هر کدام سهام عدالت خود را دریافت نکرده‌اند، تخصیص یابد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه از وضعیت جاماندگان ۶ دهک نخست، برآورد عددی دقیقی وجود نداشت، ادامه داد: در این جلسه مقرر شد، معاون وزیر کار برآورد عددی آن را به طور کامل به کمیسیون ارائه دهد تا بتوان این موضوع را هم به نتیجه رساند.

طغیانی با بیان اینکه موضوع حمایت دولت از اصناف آسیب دیده به دلیل شیوع کرونا نیز در دستورکار کمیسیون بود، بیان داشت: در ادامه نمایندگان با اعضای اتاق اصناف دیدار کردند و دغدغه‌های آن‌ها در موضوعاتی همچون حمایت از اصناف آسیب دیده از کرونا مطرح شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به موضوعات مطرح شده با مسئولان اتاق اصناف، گفت: عدم حمایت دولت از اصناف با وجود تعهد داده شده، به تعویق افتادن وام‌های بانکی، عدم تعهد بانک‌ها به مسائلی همچون تخفیفات بانکی، مسئله تنظیم بازار و غیره از جمله مسائل و مشکلات مطروحه با مسئولان اتاق اصناف بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های سهام عدالت