پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری سبحان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۲۹۶ میلیارد و ۲۱۶ میلیون ریال به ۲ هزار و ۴۱۶ میلیارد و ۱۸۹ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری سبحان با سرمایه یک هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری سبحان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۱۱۹ میلیارد و ۹۷۳ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲ هزار و ۱۱۹ میلیارد و ۹۷۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۵ میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال به یک هزار و ۷۴۶ میلیارد و ۶۱۷ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری سبحان نیز با افزایش ۲۹۶ میلیارد و ۲۱۶ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۴۱۶ میلیارد و ۱۸۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"وسبحان" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵ میلیارد و ۴۳۱ میلیون ریال به مبلغ ۵ میلیارد و ۸۶۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۴۳۴ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری سبحان طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰ میلیارد و ۸۴۱ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع