پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۵ هزار و ۴۶۹ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال به ۴۹ هزار و ۵۱۲ میلیارد و ۴۵۴ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان با سرمایه ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵ هزار و ۵۳۴ میلیارد و ۸۴۵ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۴۴ هزار و ۴۳ میلیارد و ۸۴ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۵ هزار و ۴۶۹ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال به ۴۹ هزار و ۵۱۲ میلیارد و ۴۵۴ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان نیز با افزایش ۴۸۴ میلیارد و ۴۴۷ میلیون ریال معادل ۶ هزار و ۱۹ میلیارد و ۲۹۲ میلیون ریال محاسبه شد.

"سیدکو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۰۰ میلیارد و ۳۷۲ میلیون ریال به مبلغ ۸۰۶ میلیارد و ۸۵۲ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۷۰۶ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۸۲ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع