کتاب

مطالب کتاب شامل: اصول شناخت، اصول اقتصادی، اصول کاربردی، اصول ثبت نام، اصول تحلیل، اصول آگاهی، اصول روانشناسی و اصول سبدبندی (سبد چینی) است.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، کتاب «اصول کافی بورس» تالیف امیرحسین خبیر و پرهام نیکخواه بهرامی توسط انتشارات ناقوس در ۴۶ صفحه منتشر شده است.

نویسندگان کتاب در مقدمه چنین می‌نویسند: در آغار باید بگوییم که این اثر متعلق به نویسندگانش است؛ مقصود از نگاشتن این بوده است که اطلاعات اقتصادی که بدست آورده‌ایم و سال‌ها تجربه و مطالعه زمینه آن بوده است را به اشتراک بگذاریم که منطق کاربردی آن برگرفته از رساله‌های اقتصادی بسیار بوده است و اطمینانی که حاصل میکند، این است که با در پیش گرفتن روش منطقی یادگیری بورس می توان در تمام درجات و مرحله‌های اقتصادی بورس با اعتمادی راستین به تحلیل و کنش در این زمینه پرداخت.

خوانندگان با مطالعه این کتاب خواهند فهمید که تا چه حد زیادی می‌توان بر این نوشته ارزش نهاد، منظور از مضمون اصول کافی بورس آن بوده است که بنیاد بسیار قدرتمندی برای ورود به بازار اقتصادی بورس که بسیار سودآور و ضررآور است بوجود آوریم.

این کتاب اخیراً به مجموعه کتاب‌های کتابخانه سازمان بورس و اوراق بهادار افزوده شده است.

این کتابخانه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید، سرمایه گذاران و سایر علاقمندان آغاز کرد. سیر توسعه و تکمیل منابع طی سال‌های پس از آن در راستای تبدیل این کتابخانه به تخصصی‌ترین مرکز مورد مراجعه محققان و علاقمندان به بازار سرمایه تداوم یافت. ماحصل این تلاش گردآوری بیش از ۵۷۸۴ عنوان کتاب انگلیسی (نسخه چاپی و الکترونیکی)،  ۴۸۸۰ عنوان کتاب فارسی، ۲۴۱۵ عنوان پایان‌نامه فارسی و انگلیسی مرتبط با حوزه‌های بازار سرمایه، ۶۴ عنوان نشریه تخصصی و ۶۴۱۶ عنوان مقاله فارسی و انگلیسی در نرم‌افزار جامع کتابخانه شد، همچنین مجموعه نرم افزارهای نور شامل ۸۱ مجموعه آثار نویسندگان برتر اسلام و ایران در دسترس محققان قرار گرفته است.

 علاقه‌مندان جهت جستجو در منابع کتابخانه می توانند به سایت http://lib.seo.ir/faces/home.jspx  مراجعه و یا با شماره تلفن های ۱۹۱-۸۴۰۸۳۱۹۰ تماس بگیرند.

 آدرس کتابخانه: خیابان حافظ پایین‌تر از خیابان جمهوری نبش خیابان هاتف ساختمان بورس طبقه ۴.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری