شرکت سرمايه گذاري نفت و گاز و پتروشيمي تامين، تاپیکو

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۴۶۳ هزار و ۵۹۸ میلیارد و ۸۱۹ میلیون ریال به یک بیلیون و ۴۹۴ هزار و ۱۷۰ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با سرمایه ۸۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰۳ هزار و ۱۴ میلیارد و ۵۷۳ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۳۰ هزار و ۵۷۱ میلیارد و ۹۵۱ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۵۱۹ میلیارد و ۶۲۱ میلیون ریال به ۱۰۳ هزار و ۵۳۴ میلیارد و ۱۹۴ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین نیز با افزایش ۴۶۳ هزار و ۵۹۸ میلیارد و ۸۱۹ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۴۶۴ هزار و ۱۷۰ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"تاپیکو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک میلیارد و ۸۵۴ میلیون ریال به مبلغ ۶۶ میلیارد و ۶۵۲ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۶۴ میلیارد و ۷۹۸ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۲۱ میلیارد و ۴۷۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع