پرتفوی

شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، تنها فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۴۲۵ میلیارد و ۲۵۶ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین با سرمایه ۱۱ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷ هزار و ۱۳۹ میلیارد و ۵۲۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۶۶ هزار و ۵۳۶ میلیارد و ۷۱۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۲۳ میلیارد و ۳۰۱ میلیون ریال به ۷ هزار و ۱۱۶ میلیارد و ۲۲۱ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین نیز با افزایش ۱۴ هزار و ۸۲۰ میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال معادل ۱۸۱ هزار و ۳۵۶ میلیارد و ۹۹۳ میلیون ریال محاسبه شد.

"سیتا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۳ میلیارد و ۳۰۱ میلیون ریال به مبلغ ۴۴۸ میلیارد و ۵۵۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۴۲۵ میلیارد و ۲۵۶ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه سهام هیچ شرکتی را خریداری نکرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع