سمگا

ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۶۶۷ میلیارد و ۲۷۴ میلیون ریال به ۴۴ هزار و ۴۳ میلیارد و ۸۴ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران با سرمایه ثبت شده ۳ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۹۳۹ میلیارد و ۳۰۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک هزار و ۱۵۴ میلیارد و ۴۵۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۱۲۱ میلیارد و ۸۳۲ میلیون ریال به ۸۱۷ میلیارد و ۴۷۴ میلیون ریال رسید. در حالی که ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران با افزایش ۶۶۷ میلیارد و ۴۷۴ میلیون ریال معادل یک هزار و ۸۲۱ میلیارد و ۷۳۳ میلیون ریال محاسبه شد.

"سمگا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۸۳۱ میلیارد و ۴۶۴ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۲۰۳ میلیارد و ۸۱۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۳۷۲ میلیارد و ۳۴۷ میلیون ریال سود کسب کرد .

گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۰۹ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع