سرمایه گذاری ساختمان ایران

شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، تنها خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و سهام هیچ شرکت بورسی را واگذار نکرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران با سرمایه یک هزار و ۹۰ میلیارد و ۲۹۶ میلیون ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران سرچشمه با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۷۱۴ میلیارد و ۱۶۴ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۶۶ هزار و ۳۲۵ میلیارد و ۲۳۱ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۵۷۷ میلیارد و ۳۳۱ میلیون ریال به ۲ هزار و ۲۹۱ میلیارد و ۴۹۵ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران نیز با افزایش ۲ هزار و ۷۹۰ میلیارد و ۱۶۴ میلیون ریال معادل ۶۹ هزار و ۱۱۵ میلیارد و ۳۹۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"وساپا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۷۲ میلیارد و ۹۵۳ میلیون ریال به مبلغ ۵۷۸ میلیارد و ۷۰۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۰۵ میلیارد و ۷۵۲ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه، تنها تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۷۷ میلیارد و ۳۳۱ میلیون ریال خریداری کرد و سهام هیچ شرکتی را واگذار نکرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع