توسعه ملی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه گذاری بانک ملی ایران) در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۹ هزار و ۲۳۷ میلیارد و ۶۲۱ میلیون ریال به ۴۷۶ هزار و ۸۰۵ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه گذاری بانک ملی ایران) با سرمایه ۱۶ هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه گذاری بانک ملی ایران) با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۵ هزار و ۶۸۱ میلیارد و ۹۸۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۴۶۷ هزار و ۵۶۷ میلیارد و ۶۴۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۷۰۰ میلیارد و ۳۸۴ میلیون ریال به ۲۶ هزار و ۳۸۲ میلیارد و ۳۷۲ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه گذاری بانک ملی ایران) نیز با افزایش ۹ هزار و ۲۳۷ میلیارد و ۶۲۱ میلیون ریال معادل ۴۷۶ هزار و ۸۰۵ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبانک" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۸۲ میلیارد و ۱۶۴ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۴۱۷ میلیارد و ۶۳۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت یک هزار و ۳۳۵ میلیارد و ۴۶۷ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه گذاری بانک ملی ایران) طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۷۳ میلیارد و ۸۰۸ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع