سرمایه گذاری بهمن

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۲۶ هزار و ۸۵۹ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال به ۶۶ هزار و ۵۷۲ میلیارد و ۲۷۲ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۷۹۳ میلیارد و ۸۷۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳۹ هزار و ۷۱۲ میلیارد و ۸۴۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۲۹۱ میلیارد و ۴۰۲ میلیون ریال به ۵ هزار و ۸۵ میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بهمن نیز با افزایش ۲۶ هزار و ۸۵۹ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال معادل ۶۶ هزار و ۵۷۲ میلیارد و ۲۷۲ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبهمن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵۳ میلیارد و ۴۸ میلیون ریال به مبلغ ۶۰۲ میلیارد و ۳۰۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۴۹ میلیارد و ۲۵۵ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۴۴ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع