سرمايه گذاري سپه

شرکت سرمایه‌گذاری سپه در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۴۱۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۴۴ اعلام شده بود، از افزایش ۷۱ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری سپه با سرمایه ۶ هزار و ۶۹۱ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری سپه در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۷۹۸ میلیارد و ۴۴۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۱۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۷۱ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۱۲ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۴ هزار و ۸۴۷ میلیارد و ۱۶۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وسپه" در دوره ۳ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده) سود هر سهم را مبلغ ۲۴۴ ریال و سود خالص را یک هزار و ۶۳۱ میلیارد و ۳۵۲ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری سپه در دوره یاد شده، با افزایش ۹۵ هزار و ۷۴۶ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال به ۱۳۲ هزار و ۹۲۳ میلیارد و ۸۲۷ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۲ هزار و ۳۷۷ میلیارد و ۸۰۴ میلیون ریال معادل ۱۳ هزار و ۱۷۹ میلیارد و ۶۲۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"وسپه" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۶۱۴ میلیارد و ۴۵۲ میلیون ریال به مبلغ معادل ۲ هزار و ۲۸۰ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ یک هزار و ۶۶۴ میلیارد و ۸۸ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری سپه طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۹۷۸ میلیارد و ۸۵۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع