گسترش سرمايه گذاري ايران خودرو

شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۳ هزار و ۶۷۹ میلیارد و ۶۸۴ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو با سرمایه ۳۹ هزار و ۶۰۵ میلیارد و ۱۳۷ میلیون ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۴ هزار و ۸۶۷ میلیارد و ۸۸۵ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۷۲ هزار و ۹۵۶ میلیارد و ۹۹۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۹۱۶ میلیارد و ۵۵۶ میلیون ریال به ۴۳ هزار و ۹۵۱ میلیارد و ۳۳۹ میلیون ریال رسید. در حالی که ارزش بازار شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو با افزایش ۱۷۱ هزار و ۷۵۸ میلیارد و ۱۸۷ میلیون ریال معادل ۳۴۴ هزار و ۷۱۵ میلیارد و ۱۷۷ میلیون ریال محاسبه شد.

"خگستر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۱۷ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال به مبلغ ۴ هزار و ۶۹۷ میلیارد و ۵۲۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۳ هزار و ۶۷۹ میلیارد و ۶۸۴ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰۱ میلیارد و ۲۸۴ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع