پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۹ هزار و ۵۳۷ میلیارد و ۷۹۷ میلیون ریال به ۴۴ هزار و ۴۳ میلیارد و ۸۴ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی با سرمایه ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰ هزار و ۵۵۲ میلیارد و ۴۵۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۰۳ هزار و ۴۲۰ میلیارد و ۶۶۷ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۴۷۹ میلیارد و ۴۹۱ میلیون ریال به ۱۱ هزار و ۳۱ میلیارد و ۹۴۳ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی نیز با افزایش ۲۲ هزار و ۷۹۰ میلیارد و ۶۱۸ میلیون ریال معادل ۱۲۶ هزار و ۲۱۱ میلیارد و ۲۹۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"سرچشمه" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۳۴۵ میلیارد و ۲۳۲ میلیون ریال به مبلغ ۶ هزار و ۵۳۰ میلیارد و ۴۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵ هزار و ۱۸۴ میلیارد و ۸۱۶ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۸۲۱ میلیارد و ۷۸۹ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع