پتروشیمی خلیج فارس

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۰۹ میلیارد و ۷۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس با سرمایه ۱۴۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۲ هزار و ۱۴۷ میلیارد و ۳۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۳۱۵ هزار و ۸۴۵ میلیارد و ۵۳۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش یک میلیارد و ۸۶۲ میلیون ریال به ۵۲ هزار و ۱۴۵ میلیارد و ۱۷۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس نیز با افزایش ۳۰۰ هزار و ۲۹۲ میلیارد و ۲۷۶ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۶۱۶ هزار و ۱۳۷ میلیارد و ۸۱۲ میلیون ریال محاسبه شد.

"فارس" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴ هزار و ۳۲۱ میلیارد و ۸۷۷ میلیون ریال به مبلغ ۴ هزار و ۵۳۰ میلیارد و ۹۴۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۰۹ میلیارد و ۷۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۸۲۷ میلیارد و ۲۴ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع