قالیباف

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تامین سرمایه در گردش و هدایت نقدینگی به سمت تولید از دیگر فواید لایحه دو فوریتی افزایش سرمایه شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران یا فرابورس ایران محسوب می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از خانه ملت، محمد باقر قالیباف در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۹ مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در رابطه با اهمیت تصویب لایحه دو فوریتی افزایش سرمایه شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران یا فرابورس ایران از طریق صرف سهام با سلب حق تقدم، گفت: این لایحه می تواند در بستر بازار سرمایه خصوصا رونق تولید و کسب و کار تاثیر مهمی داشته باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تامین سرمایه در گردش و هدایت نقدینگی به سمت تولید از دیگر فواید اجرای لایحه دو فوریتی محسوب می شود.

وی تاکید کرد: امیدواریم کمیسیون مربوطه ماده ارجاعی را هرچه سریع تر بررسی و برای تصویب از سوی نمایندگان به صحن علنی ارائه کند.

رئیس قوه مقننه خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به اینکه لایحه دو فوریتی یاد شده از سوی دولت به قوه مقننه ارائه شده از سوی دولتمردان نیز به دقت اجرایی شود تا شاهد اثرات مثبت آن در اقتصاد کلان کشور باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های روی خط رسانه‌ها