مرکز مالی ایران

مرکز مالی ایران، چهارمین دوره "بورس کمپ" را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ، با توجه به استقبال از دوره‌های پیشین بورس کمپ که با موضوعات کاربردی و مورد نیاز سهام‌داران برگزار شد، همچنین استقبال گستردۀ مردم برای سرمایه گذاری در بازار سرمایه و نیز در جهت افزایش آگاهی و دانش معامله‌گران و علاقه‌مندان برای سرمایه گذاری مطمئن و منطقی در بازار سرمایه، مرکز مالی ایران اقدام به برگزاری چهارمین دورۀ «بورس کمپ» کرده است.

 این دوره بر اساس نیاز روز بازار و در قالب ۸  موضوع با عناوین "کاربرد هوش مصنوعی در بازار سهام، شکست و کنترل در معامله‌گری، آشنایی با مفاهیم بازار آتی و اختیار معامله، بررسی عملکرد زنجیره فولاد، آشنایی با سیستم‌های معاملاتی، روانشناسی معامله‌گری، گزارش‌های حسابرسی و تاثیر آن بر روی EPS و فرصت‌های سرمایه‌گذاری بر اساس روندهای اقتصاد ملی" برنامه‌ریزی شده و به اجرا درخواهد آمد.

 دورۀ مذکور از ۱۹ مرداد تا ۱۷ شهریور، به صورت رایگان و توسط کلیۀ نمایندگی‌های مرکز مالی ایران برگزار می‌شود و مخاطبان می‌توانند بر اساس نیاز خود در این دوره‌ها مشارکت کنند.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌توانند به سایت مرکز مالی ایران به نشانی www.ifc.ir مراجعه کنند یا با شماره ۶۶۷۲۴۳۴۳-۰۲۱ تماس بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری