موحد

دوره های ویژه ناشران فرابورسی از امروز کلید می خورد .

سرپرست مرکز مالی ایران با بیان این خبر به پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) گفت: استقبال بی نظیر مردم و افزایش توجه به بازار سرمایه در سال جاری که افزایش ظرفیت‌های این بازار را در پی داشته، لزوم بالابردن سطح آگاهی و آموزش ناشران فرابورسی را ایجاب کرده است.

سجاد موحد افزود: پیرو این مهم، مرکز مالی ایران  در نظر دارد با همکاری فرابورس ایران اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینۀ موضوعات روز و مورد نیاز شرکت های فرابورسی کند .

وی توضیح داد: دورۀ ویژۀ ناشران فرابورسی با هدف افزایش تعامل ناشران با بازار سرمایه برنامه ریزی شده است و سرفصل های مشتمل بر بررسی دستورالعمل ها و قوانین حاکم بر ناشران فرابورس با تاکید بر الزامات افشای ناشران ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، مزایای پیاده سازی کنترل های داخلی و استقرار حاکمیت شرکتی، الزامات قانونی و فرآیندهای اجرایی افزایش سرمایه ، اقتصاد برای مدیران و ارزشیابی سهام شرکت‌ها را پوشش داده و به سوالات و ابهامات مطرح شده در این حوزه خواهدپرداخت.

موحد ادامه داد: در این دوره آموزشی  دکتر عبده تبریزی، دکتر مرفوع، دکتر احمد پویانفر ، محمد علیزاده و غلامرضا ابوترابی به ارائه مطالب خواهند پرداخت و به طور جامع مباحث مورد نیاز روز شرکت‌های ناشران فرابورسی را مورد بررسی قرار خواهد داد.

این دوره از ۲۹ مرداد تا  ششم شهریور۹۹  برگزار می‌شود و علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌توانند به سایت مرکز مالی ایران به نشانی www.ifc.ir مراجعه یا با شماره ۶۶۷۲۴۳۴۳-۰۲۱ تماس برقرار کنند.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه