کتاب

آیا شما یک جنگجو هستید؟ آیا آماده اید که تا دست‌یابی به پیروزی، خستگی ناپذیر مبارزه کنید و دوباره وارد نبرد شوید؟ این همان چیزی است که برای پیروزی در بازار لازم است. سرسختی، تمرکز و آرامش ذهن، حریفان را به هراس می اندازد.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، در بخش هایی از این کتاب می خوانید: در یک بازیِ «مجموع صفر» کسی باید ببازد تا شما برنده شوید. برنده شدن در این بازی علم و هنر خاص خود را می‌طلبد. اگر قانون بقای اصلح، شما را ناراحت می کند، بهتر است از بازی‌های مجموع صفر دوری کنید. بازیکن معاملات مجموع صفر برای آنکه بتواند به یک جنگجوی حرفه ای تبدیل شود باید شمشیر یا کمان خود را بردارد و با ذهنی کاملا آرام وارد میدان نبرد معامله‌گری شود.

معامله‌گر جنگجو تقریبا همه روزه از بازار پول به دست می آورد. نه پرگو است، نه گردو خاک به پا می کند و نه هیچ گاه ناامید می شود. او می داند که در هر معامله، ممکن است احتمال سود کردن یا متضرر شدن تقریبا نزدیک به هم باشد، اما با استفاده از برتری معاملاتی که مدل های معاملاتی انتظار مثبت برایش به ارمغان می آورد در نهایت به ثروت عظیمی دست می یابد.

کتاب «ماجراجویی‌های یک معامله‌گر جنگجو» تالیف زینب آذریان توسط انتشارات چالش در ۲۰۰ صفحه منتشر شده است. فصول کتاب شامل: یک بازی مجموع صفر، بازار ناکارا، رازهای جنگجویان، ذن در معامله‌گری، شمشیر زنان و کمان داران، برتری معاملاتی و مدل‌های انتظار مثبت، توسعه مدل‌های معاملاتی انتظار مثبت، مدیریت ریسک برای جنگجویان و پیروزی کامل است.

این کتاب اخیراً به مجموعه کتاب های کتابخانه سازمان بورس و اوراق بهادار افزوده شده است. این کتابخانه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید، سرمایه گذاران و سایر علاقمندان آغاز کرد. سیر توسعه و تکمیل منابع طی سال‌های پس از آن در راستای تبدیل این کتابخانه به تخصصی‌ترین مرکز مورد مراجعه محققان و علاقمندان به بازار سرمایه تداوم یافت. ماحصل این تلاش گردآوری بیش از ۵۷۸۴ عنوان کتاب انگلیسی (نسخه چاپی و الکترونیکی)،  ۴۸۸۰ عنوان کتاب فارسی، ۲۴۱۵ عنوان پایان‌نامه فارسی و انگلیسی مرتبط با حوزه‌های بازار سرمایه، ۶۴ عنوان نشریه تخصصی و ۶۴۱۶ عنوان مقاله فارسی و انگلیسی در نرم‌افزار جامع کتابخانه شد، همچنین مجموعه نرم افزارهای نور شامل ۸۱ مجموعه آثار نویسندگان برتر اسلام و ایران در دسترس محققان قرار گرفته است.

علاقه‌مندان جهت جستجو در منابع کتابخانه می‌توانند به سایت http://lib.seo.ir/faces/home.jspxمراجعه و یا با شماره تلفن های ۱۹۱-۸۴۰۸۳۱۹۰ تماس بگیرند.  

آدرس کتابخانه: خیابان حافظ پایین تر از خیابان جمهوری نبش خیابان هاتف ساختمان بورس طبقه ۴.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری