صورت های مالی

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ (حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۲۳۳ ریال کنار گذاشت که نسبت گزارش حسابرسی نشده تغییری مشاهده نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران با سرمایه ۷ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۸ هزار و ۶۳۰ میلیارد و ۳۶۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۲۳۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۳۵ درصدی برخوردار است.

در گزارش حسابرسی شده این شرکت بورسی نسبت به گزارش حسابرسی نشده آن در دوره یاد شده، تغییری مشاهده نمی شود.

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۳۶ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته مبلغ ۱۹ هزار و ۵۶۱ میلیارد و ۵۲۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "ونیکی" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۲۵۲ ریال و سود خالص را ۳ هزار و ۶۷۶ میلیارد و ۹۲۴ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران در دوره یاد شده، با افزایش ۲۶۰ هزار و ۷۱۳ میلیارد و ۱۹۲ میلیون ریال به ۳۵۴ هزار و ۹۷۰ میلیارد و ۱۲۲ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۸ هزار و ۶۸ میلیارد و ۴۳۱ میلیون ریال معادل ۲۹ هزار و ۳۶۱ میلیارد و ۴۹۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"ونیکی" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳ هزار و ۱۴۰ میلیارد و ۳۵۷ میلیون ریال به مبلغ معادل ۱۰ هزار و ۴۷ میلیارد و ۳۱۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۶ هزار و ۹۰۶ میلیارد و ۹۵۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۱ هزار و ۴۸ میلیارد و ۳۲۸ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع