.

با افزایش ظرفیت در آزمون گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه، آزمون های جدید تعریف و بارگذاری و  امکان ثبت نام متقاضیان از  ۲۵ شهریور  ۹۹ فراهم شد.

امین سادات، مسئول مرکز آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار در گفتگو با پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گفت: به دلیل تکمیل ظرفیت‌های اعلام شده و تقاضای بالای داوطلبان به منظور ایجاد فرصت ثبت نام، با مساعدت  های صورت گرفته، ثبت نام آزمون‌های جدید از ساعت ۸:۳۰ روز سه‌شنبه ۲۵ شهریورماه آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت هر آزمون ادامه خواهد داشت.

مسئول مرکز آموزش با بیان اینکه ظرفیت‌های جدید به منظور ایجاد فرصت برای ثبت نام داوطلبان در آزمون‌های شش ماهه دوم است، گفت: به جهت ایجاد فرصت یکسان و مناسب برای داوطلبان، در این دوره امکان تغییر و جابجایی هیچ آزمونی وجود ندارد، بنابر این به داوطلبان توصیه می‌شود با دقت بیشتری زمان و ساعت آزمون خود را انتخاب کنند.

سادات در خصوص لزوم رعایت پیش‌نیاز تمامی آزمون‌ها عنوان کرد: لازم است تمامی داوطلبان پیش از انتخاب آزمون، قوانین پیش‌نیاز و هم‌چنین شرایط عمومی و اختصاصی را مطالعه کنند.

وی همچنین تأکید کرد: برابر خط مشی سازمان و به منظور حفظ سلامتی تمامی داوطلبان، مقرر شده  آزمون‌های این دوره حداکثر با ۵۰ درصد ظرفیت و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شود.

برای اطلاع از برنامه زمان‌بندی آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه به آدرس https://icmc.seo.ir مراجعه شود.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه