صورت های مالی

شرکت سرمایه‎‌گذاری نیرو در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۶۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۳۵ اعلام شده بود، از کاهش ۵۰ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‎‌گذاری نیرو با سرمایه ۹ هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‎‌گذاری نیرو در دوره یاد شده، مبلغ ۶۲۳ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۶۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۵۰ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با کاهش ۵۵ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۴۱۲ میلیارد و ۵۷۲ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "ونیرو" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۱۳۵ ریال و سود خالص را ۹۴۴ میلیارد و ۸۳۷ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‎‌گذاری نیرو در دوره یاد شده، با افزایش یک هزار و ۲۶۲ میلیارد و ۳۰ میلیون ریال به یک هزار و ۵۴۲ میلیارد و ۸۱۱ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۹۳۶ میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال معادل یک هزار و ۱۸۶ میلیارد و ۷۱۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"ونیرو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۶۳۰ میلیارد و ۱۱۵ میلیون ریال به مبلغ معادل ۸۵۸ میلیارد و ۷۲۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۲۲۸ میلیارد و ۶۰۶ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‎‌گذاری نیرو طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۵۳۲ میلیارد و ۵۸۲ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع