آپ

شرکت آسان پرداخت پرشین در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۹۴۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده که سود هر سهم ۹۸۱ اعلام شده بود، از کاهش ۴۱ ریالی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، بانک پاسارگاد با سرمایه ۲ هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت آسان پرداخت پرشین در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۴۹۱ میلیارد و ۸۱۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۹۴۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۱۴ درصدی برخوردار است.

در گزارش حسابرسی شده این شرکت بورسی نسبت به گزارش حسابرسی نشده آن در دوره یاد شده، کاهش ۴۱ ریالی در  سود هر سهم مشاهده نمی شود. بر این اساس، شرکت شرکت آسان پرداخت پرشین در گزارش حسابرسی نشده، سود هر سهم را ۹۸۱ ریال و سود خالص را ۲ هزار و ۵۹۹ میلیارد و ۵۳۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

همچنین در صورت‌های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به دوره ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ شرکت آسان پرداخت پرشین، سود هر سهم با کاهش ۱۲ درصدی نسبت به دوره مشابه، مبلغ ۹۶۲ ریال و سود خالص ۲ هزار و ۵۴۹ میلیارد و ۵۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "آپ" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۹۷ ریال و سود خالص را ۲ هزار و ۹۰۷ میلیارد و ۸۳۷ میلیون ریال قید کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع