پتروشیمی

گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۳ هزار و ۸۸۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۸ اعلام شده بود، از افزایش ۴۵ هزار درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان با سرمایه ثبت شده ۲۰ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۳ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان در دوره یاد شده، مبلغ ۹۷ هزار و ۱۹۶ میلیارد و ۶۱۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳ هزار و ۸۸۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش چشمگیری برخوردار است.

گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۹۶ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۱۲ هزار و ۷۰۹ میلیارد و ۲۲۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "پترول" در دوره ۳ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۸ ریال و سود خالص را ۱۶۵ میلیارد و ۲۸۶ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان در دوره یاد شده، با افزایش ۶۶ هزار و ۴۹۴ میلیارد و ۸۶۹ میلیون ریال به ۱۷۹ هزار و ۵۵۲ میلیارد و ۸۱۶ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با کاهش ۶۸۵ میلیارد و ۱۰۵ میلیون ریال معادل ۱۴ هزار و ۹۸۰ میلیارد و ۲۶۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"پترول" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۶ هزار و ۴۶۰ میلیارد و ۷۵۲ میلیون ریال به مبلغ معادل ۱۰۳ هزار و ۳۲۸ میلیارد و ۱۳۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۹۶ هزار و ۸۶۷ میلیارد و ۳۸۲ میلیون ریال سود کسب کرد.

گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۲ میلیارد و ۵۷۳ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع