.

امروز در مراسمی با حضور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، از هشت نفر از بازنشستگان سازمان بورس و اوراق بهادار و  شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در این جلسه که احمد جاویدی و محمدرضا معتمد دو عضو هیأت مدیره سازمان نیز حضور داشتند، خانم ها مهرنوش صدری اشتهاردی، فریبا عمویی، شیرین دعاگویی و آقایان اکبر قراگوزلو ،مهدی علی اکبر ایروانی، حمیدرضا کیقبادی، محمود حشمتی و اباصلت دژانگاه مورد تجلیل و تکریم قرار گرفتند.

 در این مراسم، دکتر حسن قالیباف اصل رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در سخنانی ضمن تقدیر و تکریم از خدمات سی ساله همکاران بازنشسته اظهار داشت: این بازنشستگان همچنان جزیی از بدنه بازار سرمایه بوده و از خانواده سازمان جدا نخواهند شد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار افزود: در تلاش هستیم که شرایط مطلوب و مناسبی برای بعد از زمان بازنشستگی این همکاران فراهم آوریم.

احمد جاویدی، نایب رییس هیأت مدیره و معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار هم گفت: کلمه بازنشسته مناسب این عزیزان نبوده و در واقع این بازنشستگان  از امروز به شأن فرهیختگی نائل شده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه