شاخص

شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۹۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶ اعلام شده بود، از افزایش چشمگیری در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین با سرمایه ثبت شده ۲۰ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۳ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۹۴۴ میلیارد و ۹۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۹۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش یک هزار و ۴۸۳ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با کاهش ۴۲ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۲ هزار و ۹۴۴ میلیارد و ۹۸ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "تاصیکو" در دوره ۳ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۶ ریال و سود خالص را ۱۲۵ میلیارد و ۷۵۲ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره یاد شده، با افزایش ۲۰۲ هزار و ۵۶۱ میلیارد و ۸۲۷ میلیون ریال به ۵۲۶ هزار و ۳۴ میلیارد و ۸۱۵ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش یک هزار و ۳۸۷ میلیارد و ۷۳۵ میلیون ریال معادل ۳۰ هزار و ۸۲۸ میلیارد و ۶۴۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"تاصیکو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵۵ میلیارد و ۷۷ میلیون ریال به مبلغ معادل ۳ هزار و ۲۳ میلیارد و ۹۶۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۲ هزار و ۹۶۸ میلیارد و ۸۸۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۴۴۲ میلیارد و ۸۱۲ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع