سرمایه گذاری پردیس

شرکت سرمایه‌گذاری پردیس در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۷ میلیارد و ۸۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری پردیس با سرمایه یک هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۷۲۶ میلیارد و ۱۲۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۲ هزار و ۴۱۱ میلیارد و ۶۹۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳۳ میلیارد و ۳۲۷ میلیون ریال به ۲ هزار و ۷۵۹ میلیارد و ۴۴۸ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری پردیس نیز با کاهش ۲۹۵ میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال معادل ۱۲ هزار و ۱۱۵ میلیارد و ۹۶۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"پردیس" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۲ میلیارد و ۴۲۱ میلیون ریال به مبلغ ۳۹ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۷ میلیارد و ۸۹ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری پردیس طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۴ میلیارد و ۵۰۲ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع