سرمایه‌گذاری مس سرچشمه

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۵۶۳ میلیارد و ۹۰ میلیون ریال به ۴ هزار و ۲۶۱ میلیارد و ۷۷۴ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه با سرمایه ۵ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۵۶۱ میلیارد و ۱۱۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳ هزار و ۶۹۸ میلیارد و ۶۸۴ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۸۵ میلیارد و ۹۲۸ میلیون ریال به ۲ هزار و ۷۴۷ میلیارد و ۴۵ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه نیز با افزایش ۵۶۳ میلیارد و ۹۰ میلیون ریال معادل ۴ هزار و ۲۶۱ میلیارد و ۷۷۴ میلیون ریال محاسبه شد.

"سرچشمه" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۶۴ میلیارد و ۳۰۶ میلیون ریال به مبلغ ۳۸۴ میلیارد و ۴۰۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۲۰ میلیارد و ۹۵ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۵۰ میلیارد و ۲۳۴ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع