پرتفوی، آمار، افزایش

شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۰ هزار و ۵۸۰ میلیارد و ۳۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین با سرمایه ثبت شده ۱۵ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶۲ هزار و ۸۳۴ میلیارد و ۸۰۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۵۳۸ هزار و ۲۷۴ میلیارد و ۲۸۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش یک هزار و ۲۹ میلیارد و ۳۲۷ میلیون ریال به ۶۳ هزار و ۸۶۴ میلیارد و ۱۳۵ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین با کاهش ۶۰ هزار و ۶۵۱ میلیارد و ۲۴۸ میلیون ریال معادل ۴۷۷ هزار و ۶۲۳ میلیارد و ۳۴ میلیون ریال محاسبه شد.

"صبا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵ هزار و ۳۲۵ میلیارد و ۴۵۳ میلیون ریال به مبلغ ۱۵ هزار و ۹۰۵ میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۰ هزار و ۵۸۰ میلیارد و ۳۷ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۳۵۴ میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع