پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۷۷ میلیارد و ۵۳۲ میلیون ریال به یک هزار و ۴۶ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران با سرمایه ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۷۵ میلیارد و ۸۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۹۶۹ میلیارد و ۱۴۸ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۴۷ میلیارد و ۲۳۲ میلیون ریال به ۸۲۲ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران نیز با افزایش ۷۷ میلیارد و ۵۳۲ میلیون ریال معادل یک هزار و ۴۶ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"واعتبار" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۹۵ میلیارد و ۳۱ میلیون ریال به مبلغ ۳۷۸ میلیارد و ۵۵۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۸۳ میلیارد و ۵۲۶ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۲۰ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع