سیمان فارس و خوزستان

شرکت سیمان فارس و خوزستان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، تنها خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و سهام هیچ شرکت بورسی را واگذار نکرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سیمان فارس و خوزستان سرمایه ۲۰ هزار و ۶۲۵ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سیمان فارس و خوزستان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵ هزار و ۹۵۳ میلیارد و ۷۲۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۲۶ هزار و ۳۹۳ میلیارد و ۵۴۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۱۵ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال به ۶ هزار و ۶۹ میلیارد و ۱۶۸ میلیون ریال رسید. ارزش بازار "سفارس" نیز با کاهش ۱۵ هزار و ۲۶۰ میلیارد و ۱۴۱ میلیون ریال معادل ۱۱۱ هزار و ۱۳۳ میلیارد و ۴۰۲ میلیون ریال محاسبه شد.

شرکت سیمان فارس و خوزستان طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۱۵ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال خریداری کرد و سهام هیچ شرکت بورسی را نفروخت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع