دارو

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۱۵ هزار و ۳۶۳ میلیارد و ۷۴۸ میلیون ریال به ۵۴ هزار و ۸۶۲ میلیارد و ۱۱۱ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو با سرمایه یک هزار و ۱۷۹ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۲۷۰ میلیارد و ۸۴ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۷۰ هزار و ۲۲۵ میلیارد و ۸۹۵ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۱۶ میلیارد و ۳۳۵ میلیون ریال به ۲ هزار و ۳۸۶ میلیارد و ۴۱۹ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو نیز با کاهش ۱۵ هزار و ۳۶۳ میلیارد و ۷۴۸ میلیون ریال معادل ۵۴ هزار و ۸۶۲ میلیارد و ۱۱۱ میلیون ریال محاسبه شد.

"شفا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را به مبلغ ۲۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۱۶ میلیارد و ۳۳۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =
test