پتروشیمی

گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، تنها فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود یک هزار و ۲۱۸ میلیارد و ۵۳۲ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان با سرمایه ثبت شده ۲۰ هزار ۲۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۴ هزار و ۹۳۳ میلیارد و ۹۴۴ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۷۹ هزار و ۸۳۹ میلیارد و ۸۲۵ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۱۱۹ میلیارد و ۷۱۹ میلیون ریال به ۱۴ هزار و ۸۱۴ میلیارد و ۲۲۵ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان نیز با کاهش ۹ هزار و ۲۵۴ میلیارد و ۲۷۵ میلیون ریال معادل ۱۷۰ هزار و ۵۸۵ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"پترول" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۱۹ میلیارد و ۷۱۹ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۳۳۸ میلیارد و ۲۵۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت یک هزار و ۲۱۸ میلیارد و ۵۳۲ میلیون ریال سود کسب کرد .

گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه سهام هیچ شرکت بورسی را خریداری نکرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع