ثمسکن

گروه سرمایه‌گذاری مسکن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۶ میلیارد و ۶۰۴ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه سرمایه‌گذاری مسکن با سرمایه ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه سرمایه‌گذاری مسکن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۹۸۳ میلیارد و ۲۹۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۵۴ هزار و ۳۷۲ میلیارد و ۶۴۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۶ میلیارد و ۶۸ میلیون ریال به ۴ هزار و ۹۷۷ میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری مسکن نیز با کاهش ۴ هزار و ۹۹۵ میلیارد و ۳۲۳ میلیون ریال معادل ۴۹ هزار و ۳۷۷ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"ثمسکن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۸۳ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال به مبلغ ۲۱۰ میلیارد و ۳۹۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۶ میلیارد و ۶۰۴ میلیون ریال سود کسب کرد .

گروه سرمایه‌گذاری مسکن طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۷۷ میلیارد و ۷۲۲ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =
test