پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۱۱ هزار و ۷۵۵ میلیارد و ۷۷۸ میلیون ریال به ۱۵۶ هزار و ۵۷۸ میلیارد و ۳۳۸ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات با سرمایه ۳۰ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۱ هزار و ۲۴۵ میلیارد و ۹۳۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۴۴ هزار و ۸۲۲ میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۸ هزار و ۲۶۲ میلیارد و ۸۹۱ میلیون ریال به ۵۹ هزار و ۵۰۸ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات نیز با افزایش ۱۱ هزار و ۷۵۵ میلیارد و ۷۷۸ میلیون ریال معادل ۱۵۶ هزار و ۵۷۸ میلیارد و ۳۳۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"وسپهر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۴۴ میلیارد و ۶۸۲ میلیون ریال به مبلغ ۶۴۸ میلیارد و ۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۰۳ میلیارد و ۳۲۳ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۸ هزار و ۳۵۷ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =
test