پرتفوی

شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۴۸ میلیارد و ۱۰۸ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین با سرمایه ۶۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۲۳۰ میلیارد و ۴۲۳ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳ هزار و ۵۳۹ میلیارد و ۴۱۸ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳۱ میلیارد و ۵۳۹ میلیون ریال به ۲ هزار و ۲۶۱ میلیارد و ۹۶۲ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین نیز با کاهش ۶۴۲ میلیارد و ۱۶۱ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۸۹۷ میلیارد و ۲۵۷ میلیون ریال محاسبه شد.

"وآوا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۱۸ میلیارد و ۷۸۸ میلیون ریال به مبلغ ۲۶۶ میلیارد و ۸۶۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۴۸ میلیارد و ۱۰۸ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۴۳ میلیارد و ۱۵۶ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =
test