پرتفوی

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۰۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۱۸۴ میلیارد و ۱۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۶۰ هزار و ۱۲۴ میلیارد و ۸۸۷ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۱۶ میلیارد و ۸۰ میلیون ریال به ۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد و ۹۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بهمن نیز با کاهش ۹ هزار و ۴۹۴ میلیارد و ۸۹ میلیون ریال معادل ۵۰ هزار و ۶۳۰ میلیارد و ۷۹۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبهمن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۵۴ میلیارد و ۷۵۲ میلیون ریال به مبلغ ۲۶۳ میلیارد و ۳۵۲ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۰۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۷۰ میلیارد و ۸۳۲ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع