گروه گسترش نفت و گاز پارسیان

ارزش بازار گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۹۳ هزار و ۴۶۲ میلیارد و ۸۲ میلیون ریال به یک بیلیون و ۵۱۶ هزار و ۹۴ میلیارد و ۴۴۵ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه گسترش نفت و گاز پارسیان با سرمایه ۴۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه گسترش نفت و گاز پارسیان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۰ هزار و ۶۸۵ میلیارد و ۷۹۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۴۲۲ هزار و ۶۳۳ میلیارد و ۳۶۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۲ هزار و ۳۶۰ میلیارد و ۵۹۵ میلیون ریال به ۷۳ هزار و ۴۶ میلیارد و ۳۹۳ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه گسترش نفت و گاز پارسیان نیز با افزایش ۹۳ هزار و ۴۶۲ میلیارد و ۸۲ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۵۱۶ هزار و ۹۴ میلیارد و ۴۴۵ میلیون ریال محاسبه شد.

گروه گسترش نفت و گاز پارسیان طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۳۶۰ میلیارد و ۵۹۵ میلیون ریال خریداری کرد و سهام هیچ شرکت بورسی را واگذار نکرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع