معدن

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۶ میلیارد و ۶۱۱ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه ثبت شده ۴۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۶ هزار و ۵۰۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۱۷۹ هزار و ۷۱۰ میلیارد و ۷۴ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۵۳۱ میلیارد و ۳۷۱ میلیون ریال به ۵۷ هزار و ۳۵ میلیارد و ۹۷۱ میلیون ریال رسید. ارزش بازار سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات نیز با افزایش ۹۶ هزار و ۵۴ میلیارد و ۵۱۷ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۲۷۵ هزار و ۷۶۴ میلیارد و ۵۹۱ میلیون ریال محاسبه شد.

"ومعادن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۹ هزار و ۵۳۵ میلیارد و ۸۴۵ میلیون ریال به مبلغ ۹ هزار و ۵۴۲ میلیارد و ۴۵۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۶ میلیارد و ۶۱۱ میلیون ریال سود کسب کرد .

سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۲۹۲ میلیارد و ۳۱۶ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع