سایپا

معاون اقتصادی گروه خودروسازی سایپا از جزییات بازارگردانی «خساپا» خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از بورس ۲۴، محمد علی بیداری معاون اقتصادی گروه خودروسازی سایپا اظهار کرد: تقریبا از نیمه مرداد ماه برخی سهام از جمله سایپا با نماد «خساپا» نوسان های سینوسی داشته و برآیند آن ها کاهشی بود. در همین راستا با اتخاذ تصمیمات بالادستی توانستیم به موقع در صف نماد «خساپا» و سایر شرکت های گروه وارد شده و نسبت به متعادل سازی آن اقدام کنیم.

وی تصریح کرد: آنچه که اخیرا انجام شده است، انتخاب کارگزاری سهم آشنا به عنوان بازارگردان جدید گروه خودروسازی سایپا است که از فردا با گرفتن مجوز مجمع و سازمان بورس عملیاتی می شود.

این مقام اجرای در «خساپا» افزود: مبالغی را به صندوق بازارگردان تخصیص داده ایم که فعلا فعلا در این مورد صحبتی نمی‌کنم، زیرا میزان مبلغ شناور است، این مبلغ را به طور شناور در اختیار بازارگردان قرار خواهیم داد و این استراتژی به عدم خروج نقدینگی از گروه کمک خواهد کرد. به این ترتیب تلاش می کنیم با مکانیزم های موجود ارزش ذاتی سهم گروه خودروسازی سایپا را به آن بازگردانیم.

معاون اقتصادی گروه خودرو سازی سایپا تاکید کرد: تلاش میکنیم سهام را در پیک قیمتی بالا نگه داریم و مقاومت را بشکنیم، حرکت سهمی را در کوتاه مدت با شیب بالا و در بلند مدت با شیب ملایم به سمت مثبت پیش بینی می کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع