صورت های مالی

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۳۱۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۸ اعلام شده بود، از افزایش ۱۲۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران با سرمایه ۷ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۱۶ هزار و ۱۸۷ میلیارد و ۴۴۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۳۱۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۲۹ برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۳۳ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۳۷ هزار و ۱۱۸ میلیارد و ۶۰۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "ونیکی" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۸ ریال و سود خالص را ۷ هزار و ۵۶ میلیارد و ۶۹۷ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران در دوره یاد شده، با افزایش ۲۸۳ هزار و ۱۶۶ میلیارد و ۶۶۳ میلیون ریال به ۳۷۷ هزار و ۴۲۳ میلیارد و ۵۹۳ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۱۲ هزار و ۱۳۵ میلیارد و ۸۶۸ میلیون ریال معادل ۳۳ هزار و ۴۳۰ میلیارد و ۸۲ میلیون ریال محاسبه شد.

"ونیکی" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴ هزار و ۷۰۷ میلیارد و ۱۹۴ میلیون ریال به مبلغ معادل ۱۴ هزار و ۵۹۸ میلیارد و ۴۸۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۹ هزار و ۸۹۱ میلیارد و ۲۹۳ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۳۵۲ میلیارد و ۶۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع