افزایش سرمایه

شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۹۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۴۵ درصد اعلام شده بود، از افزایش ۶۵۷ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات با سرمایه ۲۰ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات در دوره یاد شده، مبلغ ۳۲ هزار و ۹۳۱ میلیارد و ۷۶۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۹۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۶۵۷ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش یک هزار و ۶۰۵ درصد نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۳۱ هزار و ۳۹۵ میلیارد و ۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وسپهر" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۱۴۵ ریال و سود خالص را یک هزار و ۴۴۷ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات در دوره یاد شده، با افزایش ۱۱۳ هزار و ۴۹۰ میلیارد و ۹۸۳ میلیون ریال به ۱۵۵ هزار و ۴۸۹ میلیارد و ۵۱۲ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۴۴ هزار و  ۷۸۹ میلیارد و ۹۵۵ میلیون ریال معادل ۵۹ هزار و ۶۱۲ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"وسپهر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۶ هزار و ۹۹۰ میلیارد و ۹۱۲ میلیون ریال به مبلغ معادل ۴۸ هزار و ۵۲۹ میلیارد و ۱۵۹ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۳۱ هزار و ۵۳۸ میلیارد و ۲۴۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶۱ هزار و ۴۳۰ میلیارد و ۹۳۴ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع